Özel Direksiyon Kursu, Dersi ve Eğitimi

Direksiyon Geliştirme Merkezi

RANDEVU: Direksiyon dersleri sizin istediğiniz gün ve saatlerde önceden kursumuzu arayarak randevu alınarak program dahilinde yapılır.
DERS SAATLERİ: Her gün sabah 08:30 ile akşam 20:00 saatleri arası direksiyon eğitimi verilmektedir. Bu saatler içerisinde size uygun zamanı seçip bizimle programlama için yeterlidir.
ÜCRET: Manuel ( Düz Vites) ve Otomatik vites araçta 1 saat direksiyon eğitim ücreti olup eğitim ücretleri için bizimle irtibata geçiniz. Eğitim süresi 50 dakikadır. Günde en az 2 saatlik eğitim verilir. Bu ücrete öğretmenin ders saat ücreti , yakıt ücreti ve eğitim esnasında meydana gelebilecek hasarlar dahildir.
EĞİTİM GÜZERGAHI: Direksiyon eğitimi yapılacak güzergah Ankara trafiğinin yoğun olduğu bölgelerdir. Ayrıca sizin sık kullandığınız güzergahlarda da eğitim verilir. 
Örneğin; Eviniz ile iş yeriniz arasında direksiyon dersi alabilirsiniz. 
EĞİTİM ARACI: Eğitim araçlarımız tercihinize göre Manuel (Düz vites) ve otomatik vitestir.
NE KADAR SÜREDE ÖĞRENİLİR: Öğrenmek kişiden kişiye farklılık gösterebilir ancak ortalama olarak yaklaşık 10 saatlik direksiyon dersi alarak trafiğe çıkacak hale gelirsiniz. Son dersleriniz kendi aracınızla yapılacaktır. Bundan sonra süreç sizin yapacağınız kendi aracınızla sürekli pratik yaparak kendinizi geliştirmek.
DİREKSİYON EĞİTİM VEREN ÖĞRETMENLER: Direksiyon eğitimi veren öğretmenlerimiz bu konuda 10 yıldır şehir içinde özel direksiyon dersi verme konusunda tecrübeye sahiptirler. Tüm eğitmenlerimizin Milli Eğitim Direksiyon Usta Öğreticilik belgeleri vardır. Tercihe göre BAY-BAYAN Usta Öğreticimiz mevcuttur.

WhatsApp WhatsApp